KONTAKTINFORMATION

FAMs förtroendevalda styrelse

Ordförande

Anders Leckne
Mobiltelefon: +46 735417077
E-post: anders@andaluciadelmar.se

Ledamöter

Carolina Stegman 
ansvarig för juridiska frågor
E-mail: 

Ann-Sofie Ydeskog Bohlenius
Ansvarig Spanien
E-mail: annsofi.y@gmail.com

Sven Steinholtz
Webmaster/Information
E-mail: sven@andaluciadelmar.se

Inga-Lill Holmgren
ansvarig för ekonomi, kommunikation och facebook
E-mail: inga-lill@andaluciadelmar.se


Suppleanter

Mats Caneman
E-mail: mats@caneman.se

Peter Lindau
E-mail: rkonsult.lindau@gmail.com 

Adam Nerell
E-mail: adam@andaluciadelmar.se


Valberedning - Nominerings kommitte

Ordförande

Peter Asztalos, tfn +46 8 , mobil: +46 70 
S
E-post: 

Ledamöter

 Thomas Rimer

E-post: thomas.rimer@simris.nu

Administration

Lägenhetsfrågor

Försäljning, Sven Steinholtz
E-postadress: sven@andaluciadelmar.se 

Uthyrning, NAM
E-postadress: info@nordicandalucia.com

Redovisning, fakturering, aktiebok mm

G. Wasberg Redovisning AB, fam@wasberg.se

Revisorer

Lars Kjellgren, Revisor

NAM - Servicebolaget Nordic Andalucia Management S.L.

Verksamhetsansvarig NAM i Spanien

Susanne Sjölund
tfn +34 95 281 16 83
Mobil: +34 607 75 40 88
Email: admin@nordicandalucia.com

Adress

Urbanizacion Andalucia del Mar
Avenida Lola Flores
Casa 7, Apart 016
E-296 60 Nueva Andalucia
Marbella, Spanien